Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

manez

“Leku letër”, shihni si e festuan fitoren e 25 prillit zyrtarët socialistë në Manëz

Në media dhe rrjete sociale po qarkullon një video ku shihen disa persona duke kërcyer në një lokal teksa hedhin lekë sikur të jenë...

Plas sherri në Manëz, burri i kandidatës së PD në Durrës konfrontohet fizikisht me kryetarin e PS

Një përplasje mes përfaqësusve të PD dhe PS ka ndodhur në Manëz . Mësohet se kryetari i PS është konfiktuar me nënkryetarin e PD Durrës...

Lajmet e fundit