Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

mamurras

U vihet tritoli ish-magazinave të grumbullimit në Mamurras, lënda plasëse nuk shpërthen

Një sasi lëndë plasëse i është vendosur  ish-magazinave të grumbullimit në Mamurras, e cila nuk ka shpërthyer. Bëhet me dije se tritoli është vendosur gjatë...

Përplasen dy makina në aksin  Laç- Mamurras, tre të rinj nisen me urgjencë në spital (FOTO)

Një aksident është shënuar mesditën e sotme në aksin Laç-Mamurras, ku kanë mbetur të plagosur tre të rinj. Bëhet me dije se në aksident janë...

Makina del nga rruga në Mamurras, humb jetën shoferi (EMRI)

Një aksident i rëndë është shënuar herët mëngjesin e sotëm në aksin Mamurras –Laç, pranë fshatit Gjorem. Bëhet me dije se shoferi ka humbur kontrollin...

Detaje nga sherri në Mamurras, 18-vjeçarët qëlluan me armë se qytetari i kërkoi mos xhironin gomat

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja që është shënuar mbrëmjen e sotme në lagjen “Demokracia” në Mamurras, ku u dëgjuan dhe të shtëna...

Tentoi t’i shpëtonte Policisë, i riu nga Mamurrasi që transportonte emigrantë përplas dhe 4 makina të tjera

Një 35 vjeçar nga Mamurrasi është prangosur në kushtet e flagrancës nga Policia e Durrësit, pasi e kishte mbushur makinën që drejtonte me emigrantë...

U rikonstruktua 1 muaj më parë nga tërmeti, shkëputet ballkoni i katit të 5-të të pallatit

Ballkoni i katit të pestë të një pallati në qytetin e Mamurrasit është shkëputur pasditen e sotme duke rënë një kat më poshtë. Banorët të...

Mbante në shtëpi kallashnikov dhe një qese me plumba, arrestohet 17 vjeçari në Mamurras

Një 17 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia në Mamurras. Në shtëpinë e tij, në dhomën e gjumit i është gjetur...

Aksident i rëndë në Mamurras, treni merr përpara kamionin (PAMJET)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Mamurrasit, ku ëhstë përfshirë një tren dhe një mjet i tonazhit...

U plagosën me armë zjarri për një vajzë, gjykata merr vendimin për 2 autorët në Mamurras

Gjykata e Kurbinit ka dhënë mastën arrest me burg për dy nga personat të cilët u përfshinë në përplasjen me armë, mbrëmjen e së...

Sherri nisi për një vajzë, detaje të reja nga përplasja me armë në Mamurras  (Emrat)

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi pas mesnate në Mamurras, ku mbetën të plagosur dy persona. Të plagosur nga ngjarja...

Lajmet e fundit