Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

maliq

Kanosi infemierin, shpallet në kërkim 49-vjeçari në Maliq 

Një 49-vjeçar nga Maliqi është shpallur në kërkim, pasi dyshohet se ka kanosur infermierin pranë Qendrës Shëndetësore të fshatit Klocë, shtetasin B. R., 37...

Humbën mes pyjeve, gjenden pas 2 orësh kërkime turistët francezë në Maliq

Një grup turisitësh franceze të cilët humbën kontaktet teksa po eksploronin zonat pyjore të Dusharit, Maliq janë gjetur nga shërbimet e Policisë pas dy...

“Të shmangej ekzekutimi në Maliq”, Berisha akuza të rënda Ballës: Nxit vrasjet nga Policia!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për aksionin e Policisë i cili çoi në vrasjen e Ramiz Muçollarit, mëngjesin e kësaj të shtune në Maliq. Përmes...

62-vjeçari në Maliq mbyllet i armatosur në shtëpi pasi plagosi të birin dhe gruan, qëlloi drejt Policisë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq mbrëmjen e së premtes ku një 62-vjeçar ka plagosur me thikë djalin e tij dhe ka...

Batohet kamioni në mes të rrugës në Maliq, ka të plagosur

Një aksdient i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor “Lozhan-Strelcëë. Sipas informacioneve të bëra me dije nga autoritetet mësohet se rreth...

Digjet baza ushqimore për bagëtitë në Maliq

Një zjarr ka rënë këtë pasdite në fshatin Orman të Maliqit. Bëhet e ditur se flakët kanë përfshirë një hangar me bazë ushqimore për...

Krimi makabër në Maliq, letra e 55-vjeçarit pasi ekzekutoi bashkëshorten

Detaje të reja kanë dalë lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Maliq, ku 55-vjeçari Gjergji Mullalli vrau me armë...

Vrau bashkëshorten 46-vjeçare, trajneri i Çiklizmit flet për autorin: Ai ishte i sëmurë psiqik, djalin e kësaj familje kam në ekip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Maliq, ku një burrë vrau bashkëshorten e tij 46-vjeçare. Gjergji Mullalli vrau Luiza Mullallin...

E RËNDË në Maliq/ Qëlloi me shkelma në bark gruan shtatzënë dhe i shkaktoi abort, arrestohet burri dhunues (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Drithas, Maliq. Policia bën me dije se ka arrestuar në flagrancë shtetasin Arif Myftarago, 56 vjeç,...

Makina del nga rruga në Maliq, dy persona dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur herët mëngjesin e sotëm, ku një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në Maliq. Si pasojë e aksidentit...

Lajmet e fundit