Tirana
scattered clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
29 %
1.5kmh
40 %
Sht
35 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

malesi e madhe

Plagosi me armë një person dhe kërcënoi një tjetër, arrestohet 55-vjeçari në Malësinë e Madhe

Një 55-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Malësisë së Madhe pasi akuzohet për plagosje me armë zjarri. Bëhet me dije se në pranga...

Merrnin inerte ilegalisht nga shtrati i lumit, procedohen tre persona në Malësi të Madhe (VIDEO)

Tre persona janë proceduar nga Policia në Malësi të Madhe,  pasi akuzohen për nxjerrje inertesh ilegalisht nga shtrati i lumit Shehu i Rrjollit. Mësohet se...

Sherr në Malësinë e Madhe, drejtori godet me grusht përgjegjësin e Emergjencave Civile

Policia e Shkodrës ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për drejtorin e Drejtorisë së Rrugëve Rurale, Emergjencave Civile, Ujitjes dhe Kullimit në...

Shkrumbohet gjatë natës banesa në Malësinë e Madhe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Grabon në Bashkinë e Malësisë së Madhe. Mësohet se shtëpia është në pronësi të...

Burri plagos aksidentalisht me armë gjahu fqinjen në Malësi të Madhe

Një 67-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në fshatin Marshejë pasi plagosi aksidentalisht fqinjën e tij. Sipas njoftimit të Policisë mësohet se shtetësja me ininciale...

27 mijë rrënjë kanabis e fidanë në kubikë, Policia zbulon parcelën me drogë në Gruemirë, shpallet në kërkim autori (PAMJET)

Një parcelë e madhe e mbjellë me kanabis është zbuluar nga Policia e Shkodrës dhe Komisariatet në varësi të saj në fshatin Gruemirë-Çesme të...

Operacion masiv në Malësinë e Madhe, zbulohen 27 sera për rritjen e fidanëve të kanabisit, Policia: Deri tani kemi numëruar 8,000 rrënjë (VIDEO)

Një operacion i madh antidrogë është duke u zhvilluar në Malësinë e Madhe prej ditës së djeshme. Policia e Shkodrës bën me dije se...

Mercedesi me drogë drejt Malit të Zi, Policia vihet në ndjekje të 20 vjeçarëve nga Malësia e Madhe dhe i prangos pranë kufirit (VIDEO)

Tre të rinj nga Malësia e Madhe kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës, pasi janë ndaluar duke lëvizur me një mjet të...

Mbetën të bllokuar në dëborë, shpëtohen nga FNSH pesë të rinjtë që shkuan për ski në Malësinë e Madhe

Shpëtohen pesë të rinjtë që kishin mbetur të bllokuar nga dëbora në Fushë të Zezë të Malësisë së Madhe. Bëhet me dije se forcat...

Shkuan për ski, bllokohen pesë të rinj në Malësinë e Madhe, FNSH niset drejt tyre

Një grup prej pesë të rinjsh nga Bajza kanë mbetur të bllokuar në pikën turistike në Razmë, Malësi e Madhe. Bëhet me dije se...

Lajmet e fundit