Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

makine

“Range Rover” përplas makinën e policisë në Vlorë, efektivi dhe një qytetar dërgohen në spital

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Vlorë, ku një makinë ka përplasur makinën e policisë. Bëhet me dije se një mjeti tip “Range...

Laert Haxhiu “do e hiqte qafe”, Klodiana Lala: Prokurores po i përgatisnin atentat, KLP duhej të mblidhej menjëherë

I pandehuri i drejtësisë Artan Tafani, mes shumë vrasjeve të tjera, ka hedhur dritë dhe mbi planet që grupi i Laert Haxhisë kishin përgatitur...

Polici në Divjakë humb kontrollin e Fiat-it, përfundon në kanalin vaditës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në ë Babunjë të Divjakës.Bëhet me dije se një mjet tip Fiat, që drejtohej nga një polic,...

Aksident në Tiranë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident i rëndë është shënuar në Tiranë, në Rrugën e Dibrës me pasojë vdekje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi I....

Moti i keq në Tiranë, rrëzohet pema dhe zë poshtë dy makina

Moti i keq ka përfshirë të gjithë vendin gjatë dy ditëve të fundit, ku reshjet kanë sjellë dhe problematika. Edhe kryeqyteti është përfshirë nga reshje...

VIDEO/ Po raportonte direkt nga SPAK, makina “përplas” gazetarin

Një incident ka ndodhur sot përpara ambienteve të Prokurorisë së Posaçme, aty ku gazetari Arsen Rusta ka qenë duke raportuar direkt për zhvillimet e...

Motori përplaset me makinën në Pogradec, dërgohet në spital turistja

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Pogradec – Lin, në afër të Pojskës. Bëhet me dije se në aksident është përfshirë...

“Familja ime është në rrezik”, eksperti i njohur i IT zbulon GPS që i kishin vendosur në makinë (VIDEO)

Eksperti i njohur i IT, Genti Progni u bën thirrje autoriteteve shqiptare që të marrin masa për të siguruar jetën e tij dhe të...

La shërbimin dhe po kthehej në shtëpi, efektivi i Policisë aksidentohet për vdekje në Rrëshen (EMRI)

Gëzim Lazri, një efektiv i Komisariatit të Policisë Mirditë, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti rrugor në Rrëshen-Rrubik. Mjeti...

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident i rëndë është shënuar në Tiranë, ku një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor. Bëhet me dije se një 39 vjeçar, banues...

Lajmet e fundit