Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

Majlinda Bregu

Vizita e senatorit amerikan, FOTOT: Takoi krerët e shtetit dhe Tabakun e Shehajn, e pranishme dhe Majlinda Bregu! Shkoi në Bazën e Kuçovës

Ambasada amerikane në Tiranë ka publikuar fotot e takimeve të senatorit Steve Daines, i cili është takuar dje me krerët më të lartë të...

“E prisja shkatërimin e PD”, Majlinda Bregu: Basha mori një parti dhuratë por s’e menaxhoi, kryetar nuk të bën vula apo logoja

Ish-Ministrja Majlinda Bregu ka marrë pjesë sot mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Integrimit, ku fokusi ishte procesi i Berlinit dhe tregu i përbashkët rajonal....

Majlinda Bregu: Vrasja e grave po merr përmasa TERRORIZMI! Vendimi i një gjykatësi të korruptuar është një krim

Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu ka reaguar për tragjedinë me tre gra të vrara sot në Tiranë, nga autori Dan Hutra. Ajo shkruan se çdo...

Majlinda Bregu për sulmin ndaj Berishës: Ndjej keqardhje për incidentin! Samiti i BE në Tiranë, lajm i mirë për të gjithë rajonin

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu, tha se mbajtja e Samitit të BE-së në Tiranë, është një lajm shumë i...

Mblidhen ministrat e Jashtëm të Ballkanit Perëndimor, Majlinda Bregu: Tashmë asnjë barrierë për lëvizjen e lirë, studime dhe biznes

Ministrat e Jashtëm të Ballkanit Perëndimor, të mbledhur si pjesë e Procesit të Berlinit, miratuan sot 3 marrëveshje të rëndësishme rajonale: për lirinë e...

Media malazeze shkroi se Majlinda Bregu po hetohej për abuzime me fondet e BE-së, reagon RCC: Shpifje!

Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal (RCC) ka reaguar në lidhje me lajmin e botuar nga gazeta malazeze “Vijseti”, të cilët shkruanin se Majlinda Bregu është...

FOTO/ Majlinda Bregu shijon pushimet në Sarandë, shfaqet e qeshur duke biseduar me..

Ish-ministja e Integrimit, Majlinda Bregu, pavarësisht angazhimeve politike që ka jashtë vendit, vazhdimisht gjen hapësirë për t’u kthyer në Tiranë. Mesa duket, ish-deputetja ka nisur...

“Shumë pak e dinë, Bashën e kam takuar vjet”, Bregu zbulon takimin me ish-kreun e PD –së: I kërkova që…

Ish-ministrja Majlinda Bregu ka zbuluar takimin e rastësishëm që ka patur me ish-kreun e PD-së, Lulzim Bashën, vjet në Lubjanë. Bregu tha se ajo i...

Rikthim në PD? Bregu zbulon kërkesën e Berishës: Nuk do pranoja asnjë propozim nga PS, nuk më shkon

Majlina Bregu ka reaguar për herë të parë pasi emri i saj u propozua për të qenë president e vendit. Bregu është shprehur se...

Arian Çani: Rama mbështet Majlinda Bregun! Erion Veliaj do Dvoranin President

Gazetari dhe moderatori Arian Çani, thotë se emrat që po qarkullojnë si kandidatë për President nga PS, janë Ardian Dvorani dhe Majlinda Bregu. Sipas...

Lajmet e fundit