Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

magazine

Operacionalja bastis magazinën në Tiranë, 150.000 euro mallra kontrabandë, sekuestrohen qindra pako e thasë

Një operacion antikontrabandë është zhvilluar nga Krimi Ekonomik i Tiranës, në bashkëpunim me Forcën Operacionale. Janë vënë në pranga administratori dhe magazinieri i magazinës,...

Zbulohet magazina me lëndë radioaktive në Kukës, mostrat dërgohen në Institutin e Fizikës Bërthamore

Një operacion i Policisë së Kukësit ka zbuluar një magazinë me lëndë radioaktive natyrore dhe kimike. Ambienti është bllokuar dhe pronari i saj është...

Fiket zjarri në fabrikën e sfungjerëve në Kombinat, një punëtor i asfiksuar përfundon në spital

Forcat zjarrfikëse kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit që përfshiu sot fabrikën e sfungjerëve në Kombinat. Flakët që kanë përfshirë fabrikën e sfungjerëve, rrezikuan...

Magazina plot me pajisje për kriptomonedhat, Policia shpall në kërkim pronarin në Shkodër dhe prangos bashkëpunëtorin

Një 21 vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Shkodrës, pasi në një magazinë në pronësi të tij janë kapur 16 pajisje elektronike...

Përfshihet nga flakët magazina në Elbasan, detajet e para

Një magazinë është përfshirë nga flakët mbrëmjenh e sotme në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Labinot Fushë rreth orës 18:40. Zjarri ka rënë...

Përfshihet nga flaka magazina në Tiranë, zjarrëfikësit po punojnë për shuarjen e zjarrit

Një magazinë në Tiranë në pronësi të shtetasit B.A është përfshirë nga flakët pasditen e sotme.Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Përfshihet nga flakët magazina e “Rezervave të Shtetit” në Lundër, dyshimet e para të policisë

Një zjarr ka rënë pasditen e sotme në godinën e “Rezervave të Shtetit” në Lundër. Burime bëjnë me dije se nga flakët janë djegur...

Misteri i ‘Casa Italias’, 39 orë nga zjarri i madh që shkrumboi magazinën, asnjë shenjë nga shefi i sigurisë Arjan Sala

39 orë pa asnjë shenjë për Arjan Salën, shefin 33 vjeçar të sigurisë së qendrës tregtare “Casa Italia”, i cili prej pasdites së 24...

ELBASAN/ Zjarr në një magazinë, digjet te duart pronari në përpjekje për të shpëtuar bagëtitë

Pronari i një magazine në Elbasan është djegur te duart në përpjekje për të shpëtuar bagëtitë nga flakët. Elbasan- Informacion paraprak...

AKU godet biznesin në Dibër, gjobit me 1 milion e gjysmë lekë pronaren, i bllokon pijet dhe magazinën (EMRI)

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit bllokon 979 litra pije alkoolike, të cilat kishin mangësi në etiketim dhe ka gjobitur me 150,000 lekë pronarin e një...

Lajmet e fundit