Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

macja

Arkeologët zbulojnë gravurën 2,000 vjeçare të maces në faqen e kodrës

Arkeologët kanë zbuluar një gravurë 2000-vjeçare të një maceje të gdhendur në një kodër rreth 250 milje në juglindje të Limas, Peru, raporton agjencia...

FOTO/ Në pritje të vendimit të “Kushtetueses”, ja me kë po e kalon Presidenti Meta fundjavën

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet së bashku me macen e tij, Sashën. “Fundi i Fundjavës. Me Super Sashën”,...

Nora Istrefi tmerrohet gjatë xhirimit të klipit, ja çfarë i ka ndodhur (FOTO)

Dy motrat Era dhe Nora Istrefi publikuan pak ditë më parë këngën e parë së bashku të quajtur 'Nuk e di'. ...

Maçoku që ‘vdes’ për pjeshkët

My parents’ cat inexplicably LOVES peaches, and it’s the most delightful thing. They send regular picture updates to the family group chat...

Ngordh maçoku më i vjetër në botë, nuk do ta besoni sa vjeç ishte

Mçoku ngordhi më 29 gusht pasi shëndeti filloi të rëndohej çdo ditë e më shumë. “Ne ndihemi sikur na janë thyer zemrat. Ai...

38 qenër, 9 papagaj dhe 5 tigra nga Shqipëria bllokohen në Itali

Kafshë të ndryshme të një karvani cirku të nisut nga Shqipëria, janë bllokuar në portin e Barit nga zyrtarë të zyrës doganore. ...

Lajmet e fundit