Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

macet

FOTO/ Sasha e Presidentit Meta përshëndet Willow-n e Joe Biden

Presidenti amerikan Joe Biden njoftoi ditën e sotme se familjes presidenciale iu shtua një anëtar i ri. Bëhet fjalë për një mace, të cilën...

Qyteti spanjoll me rregull të çuditshëm, kush i trajton më mirë kafshët do mbajë edhe fëmijët pas divorcit

Kujdestaria e fëmijëve është ndër momentet më të vështira për gjyqtarët që ju duhet të marrin një vendim në rastet e divorcit. Përpos elementëve që...

Alergjia nga macet, mjekësia prodhon vaksinën e përshtatshme për të qëndruar me to

Megjithatë, vaksina ende nuk është hedhur në treg.

Ky shtet ndalon me ligj prerjen e thonjëve të maceve

Nju Xhersi është bërë shteti i parë në botë që ka hartuar një projekt-ligj të posaçëm për të ndaluar prerjen e thonjëve të maceve....

Edhe kafshët shtëpiake e urrejnë Donald Trump (Video)

Donald Trump është një prej kandidatëve më kontroversial për President të SHBA-ve. Pas deklaratave befasuese lidhur me emigrantët, myslimanët apo femrat,...

Shkencëtari: Të vrasim të gjitha macet, që të shpëtojmë zogjtë

Një profesor nga Britania e Madhe ka dalë me një ide të guximshme por edhe makabre për ruajtjen e botës së egër, kryesisht shpendëve....

Këto katër mace të vogla e dashurojnë muzikën (Video)

Duket se të vetmet spektatore të muzikës së një preformuesi kanë qenë vetëm këto katër kotele të vogla. Audienca më...

Një tjetër gomar i braktisur në rrugët e Tiranës (Foto)

Faleminderit...”, shkruan dikush që ka ndaluar dhe e ka fotografuar.

Lajmet e fundit