Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

mace

E pazakontë, macja futet në xhami dhe i hidhet në sup imamit gjatë namazit (VIDEO)

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një xhami në Algjeri. Teksa besimtarët po falnin namazin, një mace futet vjedhurazi brenda në xhami dhe...

“Po pashë mace të zezë, ndërroj rrugë”, Anxhela Peristeri: Sa herë e shoh ndodh ndonjë sherr apo…

Kënëgtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, ka folur për këngën “e titulluar Kalimtar”, me të cilën do të marrë pjesë tek “Kënga Magjike”. Sipas saj...

“Të dielë të mbarë”, Ilir Meta pozon i buzëqeshur me macen e tij, Sashën

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta u ka uruar shokëve të tij në rrjetet sociale një të dielë të mbarë. Ish-presidenti i “zhveshur” nga...

Shqelmoi macen dhe e hodhi në det, policia greke arreston shqiptarin (Video)

Një shqiptar është arrestuar nga policia në Greqi, pas një video të publikuar në rrjetet sociale ku shqelmonte një mace duke e hedhur në...

‘Thonë që macet me qentë nuk shkojnë’, mesazhi i koduar i Metës nga Bosnja (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta ka dhënë këtë mëngjes një tjetër mesazh të koduar nga Bosnja. Kreu i shtetit ka publikuar pak minuta...

Zgjedhjet, Veliaj: Nuk ia vlen që për banjën e 13 të maces së Ilir Metës në Lalz të bëni 5 vite burg

Në takimin e sotëm me administratorët e pallateve, kryebashkiaku Veliaj i porositi që të informojnë qytetarët për masat ndëshkimore që rrezikojnë nëse pengojnë të...

Era dhe Nora sensuale në klipin e ri, por nuk do ta besoni çmimin marramendës të maces së zezë

Dy motrat Era dhe Nora Istrefi publikuan ditën e djeshme këngën e parë së bashku të quajtur 'Nuk e di'. Vetëm...

‘S’kam vjedhur asnjë qindarkë’, ish-deputeti i kthehet Kryemadhit: S’e di si është 5-lekshi, në shtëpi ke 11 banjo, një vetëm për macen (VIDEO)

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka debatuar ashpër me një zonjë nga publiku mbrëmjen e kaluar në studion e emisionit '360 Gradë’, pasi zonja...

Maçoku që ‘vdes’ për pjeshkët

My parents’ cat inexplicably LOVES peaches, and it’s the most delightful thing. They send regular picture updates to the family group chat...

Lajmet e fundit