Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Lumi Shkumbin

Zhduket 46-vjeçari në Elbasan, dyshohet se e ka marrë rrjedha e lumit Shkumbin

Një 46-vjeçar nga Elbasani rezulton i zhdukur që prej dy ditësh. Ka qenë vëllai i tij  që ka bërë denoncim në polici, duke thënë...

Makina del nga rruga në Librazhd dhe përfundon në përrua, humbin jetën burrë e grua

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas, ku një makinë ka rënë në përroin e Lengajcës. Bëhet me dije...

E rëndë në Elbasan, gjendet një grua e mbytur në lumin Shkumbin

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një grua është gjetur e pajetë. Bëhet me dije se në rrjedhën e...

Merrte inerte në shtratin e Shkumbinit, Policia arreston pronarin e firmës dhe shoferin e ekskavatorit

Dy persona janë arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Elbasanit, pasi gërryenin shtratin e lumit Shkumbin dhe merrnin inerte pa leje. Një...

Gjendet i mbytur në lumin Shkumbin 69 vjeçari, ishte larguar nga shtëpia një ditë më parë

Një trup i pajetë është gjendur mbrëmjen e sotme në fshatin Mjekës, Elbasan. Paraprakisht bëhet me dije se ishin polumbarët e Renea-s, ata që...

EMRI/ Gjendet e pajetë 48-vjeçarja anës lumit Shkumbin, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme afër fshatit Mirakë, të Librazhdit, ku është gjetur e pajetë një grua. Bëhet me dije se...

Prag tragjedie në Librazhd, autobusi me pasagjerë del nga rruga, rrezikon të bjerë në lumin Shkumbin

Një autobus me pasagjerë ka dalë nga mesditën e kësaj të hëne në Librazhd dhe rrezikon të bjerë në lumin Shkumbin. Mjeti ishte nisur...

Makina ra në Lumin Shkumbin dhe u mori jetën tre personave, identifikohen viktimat dhe të plagosurit (EMRAT)

Tre persona kanë humbur jetën nga aksidenti tragjik që u shënua ditën e sotme në Elbasan, ku makina përfundoi në Lumin Shkumbin. Makina fillimisht u...

Makina përfundoi në Lumin Shkumbin, burrë, grua dhe djali nxirren në gjendje të rëndë, dy persona ende në ujë

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Elbasan-Librazhd, ku një makinë ka rënë në Lumin Shkumbin. Bëhet me dije se është bërë e mundur...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, makina me katër persona bie në Lumin Shkumbin, dy nuk gjenden

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Bëhet me dije se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka rënë në...

Lajmet e fundit