Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

Lumi brina

I njohur për peizazhet mahnitëse, Lumi në Ballkan kthehet në një vendgrumbullim mbeturinash, mbi të lundrojnë dhe pajisje shtëpiake

Tonelatet e mbeturinave e kanë kthyer një ndër lumenjt më të njohur me ngjyrën e tij smerald dhe peizazhin e jashtëzakonshëm në një vendgrumbullim...

Lajmet e fundit