Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

lulzim basah

Rikthehet Lulzim Basha: Do të jem aktiv në fushatë për zgjedhjet e 14 majit!

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar se do të jetë pjesë e fushatës për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë deklaratë deputeti demokrat...

“Mbështetja e ambasadorëve për Bashën, e pasinqertë”, Hajdari: SHBA më këshilloi që mos të lija mandatin, Berisha as nuk ngriti gishtin…

Ish-deputetja Rudin Hajdari deklaroi mbrëmjen e sotme se mbështetja e ambasadorëve për kreun e PD-së Lulzim Basha është e pasinqertë. Sipas saj ata janë...

“Shqipëria midis Egjiptit dhe Zambisë për indeksin e korrupsionit”, Basha publikon të dhënat: Duhet vendosmëri për t’u përballur me autokratët e korruptuar

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar renditjen e Shqipërisë sipas Projektit Botëror të Drejtësisë si dhe BB dhe BERZH. Nga të dhënat e publikuara...

Zgjedhjet në PD në 13 qershor, shpërthen Kulluri: Si mund të ketë garë për 17 ditë? Basha i ka ushtarë dhe servilë të tij

Pas vendimit të Kryesisë për vendosjen e 13 qershorit si datën që do të zhvillohen zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike, ish-anëtari...

Zbulohet SKENARI, ja çfarë pritet të ndodhë para Kryeministrisë në protestën e 13 prillit

Zbulohet skenari i protestës mbarëkombëtare të paralajmëruar nga opozita, që pritet të zhvillohet më datë 13 prill. Mësohet se protesta është...

Lajmet e fundit