Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

lule

E rrethuar mes luleve, Erla Mehilli feston 41-vjetorin

Erla Mehilli është shembulli më i mirë që mosha është thjesht numra. Ndonëse, vitet kalojnë moderatorja vijon të jetë po aq e freskët dhe...

I riu sarandiot me gjest fisnik, zbukuron lagjen me lule dhe përjetëson emrat e banorëve në pemë

Një i ri në Sarandë ka bërë një gjest fisnik, duke i shtuar gjelbërimin lagjes nr.4, ku jeton dhe banon. Aleksandër Lilo është një i...

“Kam radhën për nuse tani”, Butrint Imeri pret lulet në dasmën e vëllait (FOTO)

Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm, Butrint Imeri ka ndarë me  ndjekësit disa foto nga ceremonia e dasmës së vëllait...

Mjalti i limonit, kura kundër pagjumësisë

A e keni provuar mjaltin e luleve të limonit? Mjalti i limonit bën pjesë në një grup më të madh që quhet mjaltë nga...

Kryeministri Edi Rama dhe familjarët e të vrarëve në 21 Janar, vendosin lule në bulevard

Kryeministri Edi Rama dhe familjarët e katër protestuesve të vrarë më 21 Janar 2011, kanë vendosur lule në pllakatat përkujtimore në bulevard. Sot, Faik...

Adriatik Lapaj denoncon: Lulet që mbollëm me dashuri, i prenë natën, por unë sërish do të mbjell në çdo cep të Sarandës (FOTO)

Aktivisti i Shoqërisë Civile dhe njëkohësisht avokati Adriatik Lapaj ka denoncuar prerjen e disa luleve zbukuruese, të quajtura bouganville, që ai vetë, bashkë me...

Rama merr shportën gjigante me lule në Vlorë: Kaq trëndafila sa ka këtu do rri PS-ja në pushtet, por jo me mua…

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Vlorë, ku po zhvillon një bisedë me qytetarët. E teksa kryeministri po mbante fjalën është surprizuar nga tre të rinj...

Në fillim i dërgonte buqeta me lule e dhurata, më pas kërcënime, si e përndoqi ish-të dashurën 27 vjeçari nga Tirana

Një 27-vjeçar e përndoqi ish të dashurën e tij përmbi një vit, jo vetëm duke e kërcënuar, por njëherazi edhe duke i dërguar dhurata...

Lulzim Basha mungoi sot por dërgoi lule, VIDEO: Momenti kur kurora hiqet nga arkivoli i Bujar Nishanit

Ish-kryetari i PD Lulzim Basha, ka munguar sot në ceremoninë e lamtumirës për presidentin Bujar Nishani. Basha ka dërguar në Presidencë një kurorë me...

Vesa Luma merr surprizën më të ëmbël nga mikesha që s’e takonte prej kohësh (FOTO)

Vesa Luma prej disa javësh ndodhet në Shqipëri, ku kaloi edhe pushimet në vendin e saj. Përveç familjes, këngëtarja gjeti kohë për të takuar...

Lajmet e fundit