Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Luizi

FOTO/ Tifoz i thekur i Interit, Luiz Ejlli ‘refuzon’ drejtorin legjendar të Milanit

Luiz Ejlli po shijon disa ditë pushimi për të ndjekur 'Javën e Modës' në Milano, ku ndodhet së bashku me partneren e tij, Kiara...

VIDEO/ Ndjekësit kapin detajet: Kiara Tito është shtatzënë!

Ditën e djeshme prindërit e moderatores Kiara Tito festuan për 30 vitet e tyre të dashurisë. Mes njerëzve të zemrës ata kërcyen dhe festuan...

VIDEO/ Brenda festës mashështore të 30-vjetorit të martesës së prindërve të Kiarës, e pranishme dhe nëna e Luizit

Ashtu si dhe vetë Kiara Tito e bëri me dije, dita e djeshme ishte tepër e rëndësishme për të. Përveçse kishte ditëlindjen mikesha e...

VIDEO/ Fansja i kërkon foto, Luizi i bezdisur: Jam lakuriq moj zemër…

Luiz Ejlli është padyshim kryefjalë e çdo media rozë në vendin tonë. Jo vetëm për historinë e dashurisë së krijuar me Kiara Titon, por...

Kiara shtatzënë? Luizi poston foton dhe ngre dyshime

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë ndër çiftet më të komentuara të showbizzit shqiptar. Që në fillimin e lidhjes brenda shtëpisë së Big Brother...

Kiara zbulon foton e “wallpaper-it” që mban në telefonin e saj

Çifti më i përfolur i momentit, sigurisht që është Kiara Tito dhe Luiz Ejlli.  Pavarësisht angazhimeve të shumta që ata kanë, kanë gjetur kohë...

Luizi merr nënën në koncert: Hera e parë që kam emocione, çuna mos ma ngacmoni (VIDEO)

Prej ditësh nëna e Luizit ka ardhur në Shqipëri dhe që prej atij momenti ata janë parë kudo bashkë. Pas pushimeve me Kiarën dhe...

Kriset miqësia mes Noizyt dhe Luizit? Veprimi i fundit i reperit ngre dyshimet

Më 4 Gusht, Noizy do të mbajë koncertin e tij të radhës dhe s’kishin si të mungonin emrat më të njohur të muzikës shqiptare. Ka...

Luizi feston ditëlindjen, Kiara e surprizon në mesnatë (Video)

Luiz Ejlli është padyshim kryefjalë e çdo media rozë në vendin tonë. Jo vetëm për historinë e dashurisë së krijuar me Kiara Titon, por...

E shau nga nëna, Dea Mishel “shpërthen” ndaj Luizit dhe ia numëron partnerët e Kiarës

Edhe pse loja mbaroi dhe gjithçka e thënë brenda shtëpisë së madhe duket të mbetej aty, duket se gjërat nuk janë ashtu. Luiz Ejlli duket...

Lajmet e fundit