Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

luiz ejlli

“S’bëhet gjithçka me b**** o flutur”, Luizi “shpërthen” ndaj Ronaldos: Hajde merri ato 5000 euro se do të ngelesh pa punë

“Kepi i Vipava” startoi mbrëmë  dhe njëri prej personazheve të cilët është pjesë e këtij spektaklit, është pikërisht Ronaldo Sharka. Në puntatën e parë të...

Publikohet video e Luiz Ejllit si aktor, e detyrojnë të ngrihet nga tryeza për të kënduar: A erdha për dhëndër?

Luiz Ejlli është padyshim kryefjalë e çdo media rozë në vendin tonë. Jo vetëm për historinë e dashurisë së krijuar me Kiara Titon, por...

Ish banori i Big Brother: Luizi e ka kompleks që është nga Dukagjini

Valer Kolnikaj ka qenë i ftuar në emisionin "Se Luan Topi". Ish banori i Big Brother u shpreh i lumtur që edicionin e shkuar...

“Për muaj mjalti”, ku u “arratisën” Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Që prej daljes nga Big Brother Vip angazhimet për çiftin Ejlli kanë qenë mjaft të ngjeshura. Luizi ka qenë sa mes Londrës, Amerikës dhe...

“Nuk dua të pështyj aty ku kam lëpirë”, Luiz Ejlli zbulon çfarë po ndodh në marrëdhënien e tij me Kiarën

Këngëtari Luiz Ejlli është duke shijuar famën dhe sukseset pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip. Përveç koncerteve të shumta, Luizi është mjaft...

VIDEO/ “Çfarë më tha burri i motrës”, Luiz Ejlli zbulon “planet” që ka në Amerikë

Luiz Ejlli prej ditësh ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku dhe po zhvillon një sërë koncertesh. E teksa ndodhet në Amerikë,...

“Këtu bohet jeta”, Luiz Ejlli ndan video nga SHBA: Rruhet robi në pasqyrë të makinës

Luiz Ejlli prej disa ditësh ndodhet në SHBA, ku është duke zhvilluar një tur koncertesh. Gjatë qëndrimit atje ai është përballur me një situatë të...

Shqiptarët në Amerikë nuk kursehen për Luizin, mbushin skenën me dollarë

Ashtu siç ishte njoftuar edhe më herët, fituesi i BBV2, këngëtari Luiz Ejlli do të performonte në SHBA. Luizi është një nga këngëtarët më të...

Luizi i vetëm në SHBA, Kiarës dhe Mozzik nuk i lejohet të shkojnë në koncert (ARSYEJA)

Si duket Luizi do të udhëtojë i vetëm drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Më herët u bë me dije se këngëtari do të...

Filluan xhirimet e filmit! Luizi dhe Olta shfaqen me fleta skenari në duar (FOTO)

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari kanë qenë dy nga banorët më të përfolur të “Big Brother Vip Albania” edhe pas përfundimit të spektaklit. Më herët...

Lajmet e fundit