Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

luiz ejlli

“O Mentor je legen” sherri virtual mes analistit dhe Luizit: Njeriu pas të 40-tave të mbajë përgjegjësi për fytyrën që ka….(E PLOTË)

Një konflikt virtual ka ndodhur mes gazetarit dhe analistit të njohur Mentor Kikia dhe këngëtarit shkodran, apo thënë ndryshe fenomenit Luiz Ejlli. Ka qenë një...

Aurela Gaçe i thotë “JO” tani bashkëpunimit me Luiz Ejllin!

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip, Luiz Ejlli përmenti disa artistë të cilët i vlerëson dhe ka respekt, një prej tyre ishte...

“Të kesh mik edhe kryeministrin”, makina e Luiz Ejllit e mbushur me gjoba

Këngëtari Luiz Ejli ka treguar se makina e tij është e mbushur me gjoba. Personazhi fitues i “Big Brother VIP2” i cili u bë një...

Ndryshime tek Myrto Uzuni, sulmuesi e nis sezonin si Luiz Ejlli

Myrto Uzuni duket më gati se kurrë për sezonin e tij me Granadën. Ekip që sapo është rikthyer në elitën e futbollit spanjoll. Uzuni i...

Pa rrip sigurimi dhe i shoqëruar nga policia, video e Luizit që po bën namin në rrjet

Një video e postuar nga Luizi, ditën e sotme po bën xhiron në rrjet. Këngëtari dhe fituesi i Big Brother Vip 2 teksa është...

“Edhe unë gaboj”, pasi e shau nga nëna dhe e ofendoi, Luiz Ejlli i kërkon falje Deas?

Dy ditë më parë një debat virtual “plasi” mes fituesit të Big Brother vip 2, Luiz Ejlli dhe finalistet së këtij formati, Dea Mishel....

“U xhirua 7 herë”, Luizi tregon si u ndje kur puthi Oltën në buzë

Luiz Ejlli është padyshim kryefjalë e çdo media rozë në vendin tonë. Jo vetëm për historinë e dashurisë së krijuar me Kiara Titon, por...

Prokuroria e Fierit kërkon dënimin e Luiz Ejllit, zbardhen hetimet dhe dosja e falsifikimit

Është personazhi më i ndjekur dhe më i famshmi në publik për momentit në Shqipëri pas fitores së arritur dhe pjesëmarrjes në Show “BigBrother...

Shkoi në dasmën e Megit, Luizi dhe Kiara “i vënë vizën” Marios

Mario Deda, një nga shokët më të ngushtë të Luiz Ejllit, të paktën kështu deklaroi fituesi i "Big Brother Vip" teksa ishte në shtëpinë...

“Hajde merri ato 5 mijë euro se do ngelesh pa punë”, Ronaldo i  përgjigjet Luizit: A e mban mend për çfarë m’i premtove, nuk ndihesh keq?

Ish-banori i "Big Brother Vip", Ronaldo Sharka i është përgjigjur Luizit Ejllit dhe Kiara Titos pas sherrit me ta. Ronaldo tha në episodin e...

Lajmet e fundit