Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

luiz ejlli

“I dorëzova vulat”, pas deklaratës së Luizit reagon Dhoma e Noterëve, nxjerrin zbuluar këngëtarin: Para se të futej në BBV na kërkoi lekë…

Këtë  javë që po lemë pas këngëtari Luiz Ejlli tregoi brenda shtëpisë së Big Brother Vip se ai prej një kohe të gjatë ka...

“Kurrë mos folsh o Zot”, nisin përplasjet me Kiarës dhe Luizit (VIDEO)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy banorët më të pëlqyer dhe të komentuar në shtëpinë e “Big Brother  Vip”.  Këngëtari kam qenë ai...

“Një banore e Big Brother ka një të dashur në Ekuador”, ‘piloti i zemrave’ rrëfen përse nuk lejohen surprizat për Luiz Ejllin

Abër Xhaja i cili gjatë edicionit të “Big Brother VIP”, të vitit të kaluar është cilësuar si 'Piloti i zemrave', së fundmi ka rrëfyer...

“Çfarë ndjeve kur..?”, Luizi nuk i ndahet Kiarës: Për Zotin të dua shumë! (VIDEO)

Luizi duket se nuk mund “të heqë dorë” kollaj nga Kiara, pavarësisht se shumë herë i ka thënë asaj se e ka lodhur kjo...

“E falenderoj për dollinë”, Sali Berisha flet për Luizin: Ai është një mjeshtër, kampion i showbiz-it

As kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, nuk i ka “shpëtuar” fenomenit “Luiz Ejlli”. Së fundmi, ai ka reaguar lidhur me dollinë që banori i...

Çfarë bëri Kiara që Luizi u hodh në pishinë? Shikoni VIDEON

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë dy banorët e Big Brother të cilët janë kthyer në kryefjalë të medieve së fundmi. Që prej fillimit...

“Shpirt të kam”, Luzi bën ”planet e martesës” me Kiarën, si reagon moderatorja (VIDEO)

Banori i “Big Brother Vip” Luiz Ejlli, vazhdon të jetë një nga personazhet më të spikatura dhe më të pëlqyer nga publiku. Që prej...

“Fytyra e shëmtuar e VIP-ave”, Fjoralba reagon ashpër ndaj banorëve: Kope shpellarësh që bëjnë ‘tabelë qitje’ një person

Moderatorja Fjoralba Ponari reagon ashpër ndaj mënyrës sesi po luajnë dhe asaj çfarë kanë shfaqur deri tani në "Big Brother VIP" banorët. Sipas saj,...

“Kam menduar të jem në krahët e tu”, Kiara dorëzohet para Luizit: Nuk rri dot pa të folur…

Shtëpia e Big Brother është në qendër të vëmendjes prej personazheve që ndodhen brenda. Luiz Ejlli dhe Kiara Tito duken se kanë sheshuar debatet...

U tha se është i lidhur me Kiara Titon, reagon për herë të parë djali i biznesmenit shqiptar, ja si është e vërteta

Një tjetër thashethem i cili ka qarkulluar gjatë ditëve të fundit është ai se moderatorja Kiara Tito është në një lidhje jashtë shtëpisë së...

Lajmet e fundit