Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

lorenci

Zbuloi lidhjen me Kejsin, Lorenci i kërkon falje Sabianit dhe të dashurës: Kjo situatë ndikoi te ajo, kemi disa muaj bashkë

Lorenc Hasrama edhe pse pati një rrugëtim të shkurtër në Big Brother Vipm arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve si dhe mediave rozë. Marrëdhënia e...

Gerti lë shtëpinë e BBV, një tjetër banor kërkon të largohet sonte

Gerti është banori që ka lënë sonte shtëpinë e Big Brother Vip. Në nominim ishte Lorenci, Kiara, Efi, Qetsori dhe Gerti. Gerti ishte më pak...

“Se përballoj dot, dua të dal”, ky banor kërkon të largohet nga Big Brother VIP

Një nga banorët pak para se të fillojë “prime” i Big Brother Vip ka kërkuar që të largohet nga shtëpia e madhe. Në nominim është...

Keisi shpërthen në lot gjatë bisedës me Luizin: S’kam qenë e lidhur me Lorencin, thjesht një njohje (VIDEO)

Në një situatë të sikletshme është gjendur mbrëme Keisi, pasi gjatë “prime” të Big Brother me anë të një klipi u zbulua se kishte...

A ka pasur një lidhje mes Lorencit dhe Keisit? Flet shoqja e modeles dhe vendos pikat mbi “i”

Kryefjala në media gjatë ditëve të fundit ka qenë ndarja e Keisit nga Kristi dhe hyrja E Lorencit në shtëpi, i cili thuhet se...

VIDEO/ Keisi i dha fund lidhjes me Kristin, Lorenci fillon të ngacmojë Jorin: E vetmja drogë që do konsumoja je ti

Lart e poshtë po flitet se banori më i ri i shtëpisë, Lorenc Hasrama ka qenë në një lidhje dashurie me banoren tjetër të...

VIDEO/ “Nuk jam çift me Kristin”, Keisi shfaqet shumë afër me Lorencin: U kënaqa kur hyre ti

E teksa prisnim që pas daljes së Sabianit , Keisi dhe Kristi të afrohehsin më shumë me njëri-tjetrin, krejt e kundërta është duke ndodhur. Gjatë...

Lorenc Hasrama ish i dashuri i Keisit? Reagon për herë të parë Sabiani: O k****…

Që prej primes të së martës ku banori më i ri i shtëpisë së Big Brother ishte këngëtari Lorenc Hasramaj, rrjeti po zien. Lart...

Lajmet e fundit