Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

londra

E rrallë, ndalet “big-ben” deri në vitin 2021, zbuloni arsyen

Është shumë rrallë, por zilja simbol e Londrës dhe e Anglisë do të ndalet. Mediat britanike raportojnë se zilet e “Big Ben-it” të...

Kapen mafiozët shqiptarë që terrorizuan Londrën (EMRAT)

Falë një operacioni të organizuar në mënyrë perfekte nga policia londineze është bërë e mundur kapja e tre shqiptarve që kërkoheshin për një kohë...

Sadiq Khan qetëson 1 milion europianët që jetojnë në Londër

Kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan, ka disa fjalë qetësuese për plot 1 milion qytetarë europianë që jetojnë në kryeqytetin britanik. Kryebashkiaki i...

Lajmet e fundit