Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Lolita

Lolita, balena vrasëse do të kthehet pas 50 vitesh në ujërat e Paqësorit

Balena më e vjetër vrasëse do të kthehet së shpejti në ujërat e Paqësorit Veriperëndimor, më shumë se 50 vjet pas kapjes së saj. Lolita,...

Veliaj zbuloi emrat e JOQ dhe Lolitës, reagon Shoqata e Gazetarëve Europianë: Akt i rëndë, kjo sjellje e rrezikshme të ndalet menjëherë!

Shoqata e Gazetarëve Europianë ka reaguar për veprimin e kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliaj, i cili pak ditë më parë zbuloi me emra dy...

“Për aksidentet e urbanëve, fajtore makinat”, Veliaj akuzon dy faqet në internet: Vendosin gjoba, kam thënë mos i paguani

Kryebashkiaku i Tiranës thotë se aksidentet e linjave urbane nën administrimin e Bashkisë, janë shkaktuar nga makinat e tjera. Erion Veliaj madje ka akuzuar...

Po s’í mbajtët premtimet do bëheni MEME, Kryemadhi i përgjigjet Lolitës: Ne do të tejkalojmë…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një intervistë për faqen e MEME-ve në Instagram, Lolita. E pyetur për 25 prillin, Kryemadhi tha...

Pyetet për sulmet e ‘Lolitës’ ndaj saj, Mira Kazhani habit me përgjigjen

Kohët e fundit gazetarja Mira Kazhani është sulmuar nga faqja “Lolita” ku në disa postime është vënë në fokus të tyre.  E...

Lufta e Karlo Bolinos me Lolitën, pjesë e “listës gri”

Lufta mes  portaleve ka nisur tashmë.  Pronari i “Report TV”, Karlo Bolino ka bërë të ditur se me kërkesën e tij është zhdukur postimi...

Lajmet e fundit