Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

lojerat e putinit

Presidentja Osmani thotë se në Ohër ka pasur marrëveshje, akuzon dhe Vuçiç se po bën “lojërat e Putinit”

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, ka mbajtur një ligjëratë në Institutin Austriak për Politika Evropiane dhe Siguri. Ajo aty është duke folur për sukseset...

Lajmet e fundit