Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

lodra

ISHMT bllokon 2 mijë lodra në Tiranë: Rrezikonin jetën e fëmijëve

Inspektorati Shtetëror i Mbikqyrjes së Tregut, ka bllokuar rreth 2 mijë lodra për fëmijë pasi nuk plotësonin standardet europiane. Sipas ISHMT, lodrat paraqesin risk potencial...

Do ‘shkriheni’ së qeshuri, donte të kapte lodrën e Ajkës, Besi rrëzohet përtokë (VIDEO)

Rreth një vit më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bën prindër për herë të parë. Mirëpo, ashtu si çdo...

Vajza e Lindës publikon FOTO të Zahos duke luajtur, ja DETAJI

Në familjen kryeministrore Rama padyshim që Zaho, më i vogli i shtëpisë është edhe më i përkëdheluri. Ndonjëherë kryeministri publikon...

Vidhen 42 armë të policisë, hajdutët i zëvendësojnë me lodra

Disa hajdutë në Paraguai kanë vjedhur 42 pushkë të fuqishmë nga armatimi i policisë. Gjatë një inspektimi zyrtarët zbukuan se pushkët...

Lajmet e fundit