Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

lodhja fizike

Si të largoni lodhjen fizike dhe mendore, ushqimet dhe mënyrat natyrale

Lodhja mund të mos jetë një çështje mjekësore, megjithatë ajo ka ndikim në jetën tonë.Ajo ndikon negativisht në punë, familje dhe marrëdhëniet shoqërore.Shkaqet e...

Lajmet e fundit