Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

lista

“Mbretëresha” e natës Taylor Swift, ja lista e plotë e fituesve të VMA

MTV Video Music Awards 2023 filloi dhe përfundoi me Taylor Swift. Këngëtarja Taylor Swift ishte ndër artistët që rrëmbeu më shumë çmime në mbrëmjen...

Publikohet lista e re e anëtarëve të Këshillit të PD-së, Basha largon besnikët e Berishës (EMRAT)

Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike i mbledhur ditën e djeshme, ka miratuar listën e re të Këshillimit Kombëtar e cila përbëhet nga 328 anëtarë. ...

Avokati i Popullit publikon listën e plotë të kandidatëve për anëtarë të KLP dhe KLGJ

Avokati i Popullit ka publikuar këtë të martë listën me emrat e kandidatëve për anëtarë të Këshillit të Lartë të Prokurorisë dhe Këshillit të...

Serbia nuk gjen qetësi, shoqërohen 4 nxënës me listat e ‘masakrës’

Pas dy sulmeve të rënda Beograd, ku humbën jetën 17 persona, Ministria e Punëve të Brendshme në Serbi ka konfirmuar se janë parandaluar disa...

KQZ miraton listën e anëtarëve të KZAZ të PD së Alibeajt (DOKUMENTI)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar listën e anëtarëve të KZAZ të PD zyrtare, pavarësisht se ende nuk janë regjistruar për të marrë pjesë...

Zgjedhjet e 14 majit/ KQZ shqyrton nesër listat për anëtarët e KZAZ-ve, PD nuk futet në rendin e ditës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e nesërme do të shqyrtojë listat e dërguara nga partitë politike për anëtarët e Komisioneve të Zonave të Administrimit...

Shqiptarët nuk i duan politikanët, listën për mendim negativ e kryeson Meta

Politikanët shqiptarët nuk pëlqehen nga votuesit. Kështu ka rezultuar në një vlerësim të fundit të kryer në vend, sipas të cilit të gjithë politikanët...

Hakerat publikojnë listën me EMRAT e efektivëve të Policisë së Shtetit

Grupi i hakerave "Homeland Justice" që sulmoi sistemet qeveritare dhe ato të Policisë së Shtetit, ka publikuar dhe katër lista me emrat e efektivëve....

Shqipëria dhe Maqedonia në krye të listës së dëbimeve nga Gjermania, deputetët në Bundestag “qajnë” kostot marramendëse

Në gjysmën e parë të vitit 2022 autoritetet gjermane  kanë dëbuar rreth 6 200 të huaj nga Gjermania. Këtë e bëri të ditur qeveria...

EKSKLUZIVE/ Edhe BRITANIKËT me “NON-GRATA”! Ambasada deklaratë sot për 27 politikanë qe e kanë të ndaluar Londrën, kush janë shqiptarët në listën e zezë?

Korrupsioni në nivelet e larta shtetërore u vu një vit më parë në qendër të politikës amerikane për t'u ndaluar të gjithë ligjvënësve hyrjen...

Lajmet e fundit