Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Ligji per dosjet

Alibeaj i kthehet Berishës: Meriton përçmim dhe neveri për shpifjet! Ligji i dosjeve, thëngjill që i djeg ish-komunistëve të fshehur pas PD-së

Kreu i komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i është përgjigjur akuzave të Sali Berishës sa i përket ligjit për dekomunistizimin. Në një reagim në...

Lajmet e fundit