Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

lidhje

Rrëfimi i hidhur i Shakirës pas ndarjes së Gerard Pique

Shakira së fundmi ka folur për ndarjen e saj nga Gerard Piqué, duke zbuluar ndikimet emocionale dhe profesionale që pati tek ajo. Këngëtarja kolumbiane foli...

“Jam penduar për lidhjet me burra të moshuar”, këngëtarja e famshme: Më vjen neveri!

Këngëtarja e famshme Demi Lovato, ka rrëfyer disa detaje nga jeta e saj personale, por edhe problemet që ka pasur në të kaluarën me të atin,...

Johnny Depp në lidhje me aktoren 20-vjeçare, Jenna Ortega reagon pas theshethemeve

Aktorja e njohur Jenna Ortega u dha fund thashethemeve se është në një lidhje me Johnny Depp . Spekulimet për një romancë të re mes...

Në lidhje dashurie që në moshën 17-vjeçare, portieri i njohur dhe e dashura e tij “bombastike”

Padyshim Gianluigi Donnarumma është një nga yjet më të mëdhenj të futbollit europian dhe botëror. Portieri 24-vjeçar i Paris Saint-Germain është mjaft i njohur...

Prej 10 vitesh “single”, Zhaklin Lekatari gjen dashurinë e jetës

Zhaklin Lekatari ka pranuar se ka gjetur dashurinë e jetës. Ish-opiniomnistja e “Big Brother Vip” është shprehur në “Pushime on Top” se tashmë pas...

Në një lidhje bashkë? Ditea Berisha dhe Ron Koka i vendosin pikat mbi “i”

Prej ditësh në media po qarkullojnë thashethemet se Ditea Berisha është në një lidhje me Ron Kokën. Të gjitha këto zëra filluan të dëgjohen...

Loredana konfirmoi lidhjen me futbollistin e njohur, vjen reagimi epik i Mozzik

Që kur Loredana bëri publike lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin e Dortmund, gjermanin Karim Adeyemi, sy dhe veshë kemi qënë nga Mozziku....

Loredana konfirmon lidhjen me futbollistin 21-vjeçar (FOTO)

Loredana është në një lidhje dashurie me futbollistin e Borussia Dortmund Karim Adeyemi. Ka  qenë vetë këngëtarja e cila ka konfirmuar lidhjen me sportistin...

Era Istrefi në një lidhje dashurie me futbollistin e njohur, dalin fotot e para të dyshes

Amir Rrahmani ka përmbyllur një vit fantastik me Napolin. Kapiteni i përfaqësueses së Kosovës u shpall kampion në Serie A me skuadrën napolitane. Tashmë mbrojtësi...

Çifti më i ri në ‘Showbizz’, Era Istrefi dhe Amir Rrahmani konfirmojnë lidhjen e dashurisë

Qarkullonte prej muajsh lajmi se Amir Rrahmani ishte në një lidhje dashurie me këngëtaren e njohur Era Istrefi. Tashmë nuk ka më dyshime, është...

Lajmet e fundit