Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

librazhd

Shkolla jashtë funksionit në Funarës të Librazhdit, mësimi zhvillohet në lokale dhe shtëpia të braktisura, prindërit ngrihen në protestë

Viti i ri shkollor e ka gjetur me problematika një shkollë në Funarës, të Librazhdit, ku prindërit kanë vendosu mos i dërgojë fëmijët në...

Dy aksidente radhazi në Librazhd, 3 të plagosur

Dy aksidente kanë ndodhur në Librazhd mbrëmjen e kësaj të hëne ku si pasojë janë plagosur tre persona. Ngjarja e parë ka ndodhur rreth orës...

Tragjedi në Librazhd, mbytet në lumë 11-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme ku një 11-vjeçar është mbytur në lumin Rrapun. Sipas informacioneve paraprake mësohet se i mituri nga...

Aksident në aksin Librazhd-Elbasan, plagoset i riu

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Librazhd-Elbasan. Sipas informacioneve praprake mësohet se automjeti tip  “Volkswagen”, që drejtohej nga shtetasi E. S.,...

Shkrumbohet nga flakët shtëpia në Librazhd

Një shtëpi është shkrumbuar nga flakët në Njësinë Administrative Hotolisht i Bashkisë Librazhd. Bëhet me dije se zjarri ka rënë në çatinë e banesës që...

BMW përfundon sipër “Range Rover” në Librazhd

Një aksident  i frikshëm ka ndodhur paraditen e sotme në Librazhd, në afërsi të vendit të quajtur “Kthesa e Babjes”. Mësohet se mjet është...

Trajleri del nga rruga në Librazhd, bllokohet qarkullimi

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Librazhd në vendin e quajtur “Kthesa e Babjes”. Në aksident është përfshirë një trajler, ku bëhet me...

Përplaset automjeti në Librazhd, plagosen 6 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Librazhd. Sipas informacioneve praprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Gurakuq, ku një...

Ra në kanalin vaditës, humb jetën 52-vjeçari në Librazhd

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në qytetin e Librazhdit. Paraprakisht bëhetme dije se një 52 vjeçar nga fshati Letëm, ka rënë...

580 fidanë kanabis gati për mbjellje, policia shpall në kërkim dy kultivuesit në Librazhd (Emrat)

Policia vijon me kontrollet nga ajri dhe toka me qëllim parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Kontrollet këtë herë janë zhvilluar në Librazhd. Evidentohen 580...

Lajmet e fundit