Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

liberta spahiu

E mbajtën të fshehtë prej vitesh, partneria e Flori Mumajesit publikon foto me këngëtarin

Prej vitesh lart e poshtë kanë qarkulluar lajmet se Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu janë në një lidhje. Ndonëse deri më tani asnjë prej të...

“E kisha bo për spital”, Liberta Spahiu revoltohet keq me infermieren që dhunoi të moshuarën: Ia dini emrin?

Ngjarja e rëndë në Pejë, ku punonjësja në shtëpinë e të moshurave shfaqet duke dhunuar një grua të moshuar, ka shkaktuar zemërim dhe reagime...

Moderatoja shqiptare përfundon në spital, shfaqet duke marrë serum (FOTO)

Liberta Spahiu është një prej moderatoreve më të pëlqyera të ekranit shqiptar. Moderatorja kosovare është shumë aktive në rrjetet sociale, ku  shpesh publikon foto e...

Moderatorja shqiptare habit me deklaratën: Do doja të kaloja një javë me gjithë ish-të dashurit e mi

Moderatorja Liberta Spahiu është një ndër personazhet më të dashur të ekranit në Kosovë. Herë pas here ajo është në qendër të mediave rozë...

Gjobitet nga Policia moderatorja e njohur shqiptare

Prezantuesja shqiptare, Liberta Spahiu është gjobitur nga policia e Kosovës. Ajo e ka ndarë me ndjekësit dënimin që mori dhe arsyetimi ishte paksa i ‘çuditshëm’. Në...

Flori Mumajesi dhe moderatorja e njohur “kapen mat” duke u puthur, VIDEOJA që po bën xhiron në rrjet

Prej kohësh lart e poshtë po thuhet se Flori Mumajesi dhe moderatorja kosovare Liberta Spahiu janë në një lidhje. Mirëpo, deri tani asnjë prej...

Habit moderatorja shqiptare: Kam qenë në burg në Amerikë….

Moderatorja nga Kosova Liberta Spahiu ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instagram, duke folur për disa të pathëna nga jeta e saj. Ajo u...

‘U lava se është e dielë’, moderatorja shqiptare publikon FOTO vetëm me peshqir

Ajo është ndër moderatoret më të dashura për publikun. Bëhet fjalë për bukuroshen Liberta Spahiu e cila komentohet shpesherë në media për...

Moderatorja shqiptare e thotë hapur: S’kam ç’e dua burrin me 200 euro rrogë

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera në Kosovë. Së fundmi, ajo ka qenë e...

Lajmet e fundit