Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

lezhe

Dhunoi fizikisht një 55-vjeçar, arrestohet autori në Lezhë  

Alfred Prendi ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se dhunuar fizikisht një 55-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti të çastit...

Policia zbardh aksidentin në Lezhë: 25 vjeçari përplasi disa herë me makinë ish-kunatin, shkak divorci me motrën

Një ngjarje që u raportua fillimisht si aksident është zbardhur nga Policia e Lezhës. Mësohet se në kërkim është shpallur një 25 vjeçar, i...

Dy makina bëhen “copash” në Lezhë-Shëngjin, 4 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në aksin Lezhë-Shëngjin, ku katër persona janë plagosur. Sipas informacioneve paraprake, dy automjetet janë...

Shpërthen bombola e gazit, shkrumbohet banesa në Lezhë

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e kësaj të marte në Lezhë. Burime për medie bëjnë me dije se familjarët nuk kanë qenë...

Gjendet i pajetë efektivi i policisë në Lezhë, dyshohet se është vetëvrarë me armën e shërbimit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Lezhë, ku raportohet se një efektiv policie është gjetur i pajetë. Bëhet me dije...

Ishte duke u kujdesur për kanabisin, arrestohet 40-vjeçari në Lezhë, sekuestrohen 710 bimë narkotike

Policia ka vijuar me aksionin kundër kultivimit të bimëve narkotike. Këtë herë operacioni është zhvilluar në në fshatin Mërqi të Lezhës. Në pranga ka rënë...

Kush e ka radhën në Vlorë?! Katër raste të parandaluara me armë dhe mina, “killerat” të gjithë nga veriu

Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar nga Policia e Vlorës këtë të mërkurë. Forca Operacionale ka ndërhyrë në hyrje të qytetit dhe ka...

I dha hashash të miturit dhe e postoi në “Tik-Tok”, pranga 31-vjeçarit në Lezhë

Policia ka arrestuar 31-vjeçarin i cili i dha hashash një fëmije dhe videon e postoi në rrjetet sociale. Shtetasi 31-vjeçar me inicialet G.A, i dha...

Gjenden peshq të ngordhur në një kanal në Lezhë

Një sasi e madhe peshqish janë gjetur të ngordhur ditën e sotme në një kanal në fshatin Kodhel të njësisë administrative Dajç. Pas kësaj Inspektorati...

Lezha mbushet me parulla: A komunikon kryetari i bashkisë në aplikacionin e vdekjes, SKY ECC?!

Qyteti i Lezhës është zgjuar mëngjesin e kësaj të shtune me disa fletushka të shpërndara në pika të ndryshme, me një parullë që shigjeton...

Lajmet e fundit