Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

lenda e pare

Bizneset shpenzuan 8,4 miliardë euro në 2021 për lëndët e para, kryeson ndërtimi

Më përfundimin e pandemisë Covid -19 dhe heqjen e masave kufizuese çmimet e mallrave, sidomos ato të transportit nisën të rriten në 6-mujorin e...

Çmimet e lëndëve të para rritën me 2.4% kostot në ndërtim në 3-mujorin e tretë, niveli më i lartë i dekadës

Kostot në sektorin e ndërtimit u rritën në nivelin më të lartë të dekadës në tremujorin e tretë, kryesisht prej rritjes së çmimeve në...

Lajmet e fundit