Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

lehtesimi i masave

BE lehtëson masat anti-Covid, dyndje në Rinas, qytetarët e revoltuar: Një test Covid këtu kushton 35 euro, në Gjermani 3 euro

Me lehtësimin e masave anti-Covid nga Bashkimi Evropian, qindra qytetarë janë drejtuar sot drejt aeroportit “Nënë Tereza” për të udhëtuar në vendet e BE-së.  Sipas...

Unioni Turistik kërkesë Ministrisë për masat: Vendet Europiane kanë hequr orën policore, turistët vijnë për t’u argetuar, jo për të qëndruar në dhomë

Unioni Turistik i ka dërguar sot një kërkesë Ministrisë së Shëndetësisë ku ka kërkuar lehtësimin e masave anti-Covid. Sipas tyre, masat të cilat janë...

Tomini këshillë për lehtësimin e masave: Aktiviteti në stadiume dhe teatro nis më 1 korrik, por kujdes se…

Zëvendësministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini ka folur për lehtësimin e masave, të vendosura nga Komiteti Teknik, duke u shprehur se do të vijë në...

Pëllumb Pipero tregon kur mund t’i lehtësojë masat Komiteti Teknik: Imuniteti i tufës arrin 70% në muajin…

Pandemia e Covid-19, karantina, hapja totale apo edhe imuniteti i tufës janë temat kryesore në një vend normal të prekur nga koronavirusi. Në një...

116 të vdekur, 2238 të infektuar… Edhe Greqia vendos të lehtësojë masat

Ditën e sotme, kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis ka deklaruar se masat e marra ndaj koronavirusit do të fillojnë të lehtësohen. ...

Lajmet e fundit