Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

ledio braho

Anëtari i KAS ndërpret seancën: Duhet të largoj makinën se policia bashkiake po vendos gjoba (VIDEO)

Ditën e sotme është zhvilluar mbledhja e radhës e Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve (KAS), ku shqyrtohej ankimi i partive politike për zgjedhjet e...

Hidhet shorti, caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Berishës

Ledio Braho, do të jetë relatori për ankimimin e grupi të Sali Berishës. Pak më parë në Komisionin e Ankimimeve dhe Sanksioneve u hodh...

Mazhoranca rrëzoi emrin e tij si Avokat i Popullit, reagon Ledio Braho: Dje, u linçova në Kuvend nga modeli i së keqes

Juristi Ledio Braho, propozim i grupit të Enkelejd Alibeaj për Avokat të Popullit, ka reaguar pasi mazhoranca rrëzoi dje emrin e tij për këtë...

Kandidatura për Avokat të Popullit, 42 deputetë të PD mbështesin Ahmet Prençin, grupi i Alibeajt “preferon” Ledio Brahon

Një grup prej 42 deputetësh demokratë kanë shprehur mbështetjen e tyre  për Ahmet Prençin, lidhur me  kandidaturën për Avokatin e Popullit. Ndërsa sa i takon...

Enkelejd Alibeaj prezanton emrin, ja cili është kandidati i grupit të PD për Avokatin e Popullit

Grupi Parlamentar i PD, i drejtuar nga Enkelejd Alibeaj, ka prezantuar dy emrat për postin e Avokatit të Popullit. Ledio Braho dhe Dorian Gjomarkaj,...

S’ka zgjedhje të reja në Gjirokastër, KAS shpall TË PAVLEFSHME ankesat e PD, LSI dhe Kreshnik Merxhanit: Rezultatet janë ato të 25 prillit!

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve në KQZ, rrëzon dhe shpallë si të pavlefshme kërkesat ankimore të PD, LSI dhe kandidatit të pavarur Kreshnik Merxhani,...

“Do presim edhe ca”, anëtari i KAS zbulon kur do të vuloset përfundimisht rezultati i 25 prillit

Anëtari i Komisionit të Ankesave dhe Sanksioneve (KAS), Ledio Braho ka thënë se rezultati i Zgjedhjeve të 25 prillit do të vuloset përfundimisht nga...

E konfirmon anëtari i KAS: Vështirë të përmbyset rezultati i zgjedhjeve, mund të ndryshojë vetëm në Berat dhe Durrës

Anëtari i Komisionit të Ankesave dhe Samksioneve, Ledio Braho, ka folur në lidhje me ankesat që janë dërguar në KAS nga partitë politike dhe...

Lajmet e fundit