Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

lartesi

Dronët amerikanë do fluturojnë në lartësi më të mëdha dhe më në jug të Detit të Zi, për të shmangur incidentet me Rusinë

Vendimi i SHBA-së për të fluturuar dronët e saj të mbikëqyrjes më në jug mbi Detin e Zi, pasi një avion rus u përplas...

Shqiptari në Mykonos bie nga lartësia, i biri e gjen të pajetë në vendin e punës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Mykonos, ku ka ndërruar jetë një punëtor shqiptar. Bëhet me dije se ka humbur jetën një...

E rëndë në Tiranë, punëtori bie nga lartësia dhe ndërron jetë (EMRI)

Një 53 vjeçar ka rënë aksidentalisht  nga lartësia ku ishte duke punuar në rrugën "Konferenca e Pezës” në Tiranë. Si pasojë shtetasi Kristo Doka, 53...

Aksident i rëndë në Berat, makina bie nga lartësia, plagosen rëndë 2 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në afërsi të fshatit Drobonik në Berat, ku një mjeti tip “Fuoristradë Mitsubishi” me targa AA...

E rëndë në Tiranë, 60 vjeçari bie nga lartësia dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë pasditen e sotme, ku një 60 vjeçar ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe...

E RËNDË në TIRANË/ Çifti konfliktohet në banesë dhe bien nga lartësia, ndërron jetë burri, gruaja në gjendje kritike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën "Pjetër Budi" Tiranë, ku një burrë dhe një grua, të cilë nuk kanë...

Po punonte në një objekt në ndërtim, bie nga lartësia 24 vjeçari në Mullet

Një 24 vjeçar ka rënë nga lartësia e një objekti në ndërtim në Mullet, në të cilin ishte duke punuar. Policia njofton se 24 vjeçari...

Bie nga lartësia 35-vjeçari në Durrës

Një 35-vjeçar ka rënë nga lartësia, pasi ishte duke vendosur një ndriçues në një shtyllë në rrugë. Për pasojë shtetasi me iniciale E. M., rreth...

E RËNDË/ Po punonin në një shtëpi private, bien nga lartësia dy punëtorët në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur reth orës 15:00 në rrugën "5 Maji" në Tiranë, ku dy punëtorë kanë rënë nga lartësia. ...

E RËNDË NË FIER/ Punëtori bie nga lartësia, ndodhet në gjendje kritike për jetën në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier pak më parë. Një punëtor ka rënë nga një lartësi dhe është dërguar...

Lajmet e fundit