Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

lajla pernaska

Këlliçi premtoi transport falas, Përnaska: Në kapitalizëm nuk ka asgjë falas, çështja e transportit publik është shumë komplekse

Lajla Përnaska, kandidate e PDIU për Bashkinë e Tiranës foli ndër të tjera edhe për premtimin e njërit prej kundërshtarëve të saj në garë,...

Lajla Përnaska shpalli kandidaturën për Tiranën, demokratët i publikojnë foton me Erion Veliajn

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Lajla Përnaska ka deklaruar se do të kandidojë në garën e 14 Majit për kryebashkiake të Tiranës. Edhe pse vjen...

Ish-deputetja e PD, Lajla Përnaska: Do garoj për Bashkinë e Tiranës

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Lajla Përnaska deklaroi se do të rikthehet në politikë. Përnaska u shpreh se rruga e vetme për t’u kthyer në politikë...

SKANDALI në PD/ Kandidati për deputet në zgjedhjet e 25 prillit dhe ish-deputetja nuk gjejnë emrat në listën e votuesve dhe nuk lejohen të...

Ditën e sotme po zhvillohen zgejdhjet për kryetarin e ri të Partisë Dmeokratike, kun ë garë janë Lulzim Basha, Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe...

Dy ditë para zgjedhjeve, anëtarja e PD i “përvishet” Bashës: Masakra zgjedhore është thjesht justifikim, futja e femrave “trendy” nuk rrit besimin e elektoratit

Ditën e diel në Partinë Demokratike do të zhvillohen zgjedhjet për kryetarin e ri, ku në garë përballë Lulzim Bashës garojnë Agron Shehaj, Edith...

Lajmet e fundit