Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

kthim

A jeni frikësuar nga kthimi i Bashës? Berisha ia “plas” të qeshurës: Çfarë flisni, mos bëni shaka

Ish-kryeministri Sali Berisha jashtë Kuvendit është pyetur nga gazetarët nëse shtë i frikësuar që Lulzim Bsha është kthyer aktiv në politikë. Berisha u përgjigj me...

KËRKESA E VEÇANTË E 1 JANARIT/ Muzeu i FIRENCES kërkon PIKTURËN e vjedhur nga nazistët në Luftën e Dytë Botërore

Një Galeri arti në Firence ka kërkuar kthimin e pikturave të vjedhura nga trupat naziste në 1943 dhe tashmë gjenden në duart e një...

Lajmet e fundit