Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

kryetarja

Bardhi tha se nuk ekziston, Flutura Açka tregon se është ajo kryetare e Komisionit të Etikës në PD

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi është shprehur këtë të mërkurë se nuk do të marrë pjesë në mbledhjen e Komisionit të Etikës,...

Kallëzimi i kryetarit të PD, Prokuroria e Përgjithshme çon në SPAK dosjen për kryebashkiaken Majlinda Bufi

Kryetari i PD-së së Roskovecit, Emels Xhaxhaj ka depozituar rreth një javë më parë një kallëzim penal në organet e drejtësisë shqiptare, për kryebashkiaken...

Debat i ashpër te Komisioni i Ligjeve, Bushka nuk u jep fjalën deputetëve të opozitës: Ndërpritet seanca, se jeni si në pyll këtu

Një debat i ashpër është zhvilluar në punimet e Komisionit të Ligjeve këtë të mërkurë. Kryetarja Klotilda Bushka ka ndërprerë seancën për disa minuta...

Konstituohet një tjetër bashki e majtë, betohet kryetarja e re e Kurbinit

Para disa minutash u konstitua dhe Këshilli Bashkiak i Kurbinit. Në seancën e parë për 4-vjeçarin e ardhshëm 2019-2023, u betua...

Lajmet e fundit