Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

Kryeparlamentari britanik

Edi Rama: Kryeparlamentari britanik me shprehu keqardhje për retorikën ndaj shqiptarëve, ngriti lart rolin e vendit tonë në botë

Kryeministri Edi Rama zbardh takimin e kryetarin e Kuvendit në Angli, Lindsay Hoyle, dhe thotë se ky i fundit i ka shprehur keqardhjen për...

Lajmet e fundit