Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

kruje

Nxënësi hedh spraj djegës në klasë, tre fëmijë dërgohen në spital

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në një shkollë në Krujë, ku një nxënës i vitit të dytë në gjimnaz ka hedhur një sasi...

I hidhet tritol çatisë së shtëpisë në Krujë, detajet e para

Një kapsolle detonatore ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit të sotëm në çatinë e një ndërtese në Krujë. Ngjarja ka ndodhur në  lagjen...

Parandalohet vrasja e biznesmenit në Krujë, të rinjtë nga Borizana i vendosin pistoletën në kokë (EMRAT)

Ndërhyrja në kohë nga shërbimet e Policisë, parandalon një ngjarje të mundshme kriminale kundër një biznesmeni. Sipas njoftimit të Policisë së Krujës mësohet se në...

Sekuestrohet arsenal armësh dhe drogë në Krujë, një i arrestuar dhe 3 në kërkim (EMRAT)

Policia e Krujës në bashkëpunim me Forcat e Posaçme Operacionale të Tiranës, në kuadër të operacionit “Mali i Kuq”, kanë bërë të mundur sekuestrimin...

Policia gjen kanabisin në procesin e tharjes, arrestohen babë e bir në Krujë

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Krujës, pasi kishin përshtatur një ambient afër banesës së tyre për tharjen e bimëve narkotike...

Operacion anti-drogë në Krujë, zbulohen 910 bimë kanabisi

Policia ka asgjësuar rreth 910 bimë kanabis, pasi u gjetën të kultivuara në zona të thella të Malësisë së Krujës. Ndërkohë autorët ende nuk...

Shpërthimi me tritol në Krujë, pronari: Nuk kam konflikte me askënd

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mesnatën e së mërkurës përsëri në Krujë. Objektiv i sulmit mësohet të ka qenë dyqani me materiale ndërtimi...

Shpërthim me tritol pas mesnate në Krujë, dëmtohen xhamat e bizneseve dhe disa banesave

Një shpërthim me tritol raportohet se ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Krujë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në...

“Territor i pastër”, asgjësohen 4941 bimë kanabis në Malësinë e Krujës

Janë gjetur dhe asgjësuar  nga Policia e Shtetit 4941 bimë kanabis në Krujë mëngjesin e kësaj të mërkure. Është finalizuar me sukses faza e 32-të...

U shkarkua nga detyra si Ministër i Brendshëm, Bledi Çuçi liston arritjet e tij

Bledi Çuçi ka ndarë arritjet e punës së tij si ministër i Brendshëm. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ish-ministri ka nënë...

Lajmet e fundit