Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

kritere

Ndryshojnë kriteret e certifikimit të pikave agroturistike, Krifca: Të ardhurat nga ky sektor, 80 milionë euro

Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Frida Krifca deklaroi sot se të ardhurat e gjeneruara nga agroturizmi në një vit llogariten 80 milionë euro,...

Arsimtarë, shkencëtarë dhe sportistë, ZBARDHEN kriteret për të huajt që mund të përfitojnë nënshtetësi shqiptare

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuç i ditën e sotme njoftoi se të huajt që kanë kontribute të veçanta në vendin tonë mund të përfitojnë...

Kriteret, si do të bëhet transferimi i policëve në administratë

Në mbledhjen e sotme të këshillit të ministrave janë përcaktuar kriteret dhe procedurat që duhen ndjekur për transferimin e punonjësve të Policisë së Shtetit...

Greta Koçi e thotë publikisht, zbulon tre kriteret që duhet të ketë mashkulli i saj i jetës

Këngëtarja e njohur Greta Koçi ka zhvilluar së fundmi në profilin e saj në Instagram një quiz për ndjekësit, me opsionin më të ri...

Monitorimi i KLGJ, KLP, KED, nis gara për anëtarin e 5-të (KRITERET-DOKUMENTET)

Kuvendi i Shqipërisë ka hapur garën për anëtarin e 5 të Komisionit për monitorimin e KLGJ, KLP dhe KED. Kuvendi  ka...

Ministria e Shëndetësisë rihap aplikimet, 114 vende të lira pune në shëndetësi, ja kriteret

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë hapur aplikimet për punësimin e infermierëve përmes platformës shqipëriaqëduam.al. Ministria e Shëndetësisë bën me...

Lajmet e fundit