Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

kreu i federates se futbollit

48 orë në paraburgim, Prokuroria urdhëron ndalimin e Agim Ademit

Agim Ademi është ndaluar dhe do të qëndrojë në dhomat e paraburgimit për 48 orët e ardhshme. Ky është lajmi që vjen nga Kosova teksa...

Lajmet e fundit