Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

Krenari

Sot dita e lindjes së Azem Hajdarit, ja si e kujton Rudina

Sot është 56-vjetori i lindjes së ish-deputetit demokrat Azem Hajdarit, ish-lider i lëvizjes së dhjetorit 1990. Në ditën e lindjes e...

Kosova 11 vjet Pavarësi, Basha: Dita për të kujtuar me krenari ata që sakrifikuan

Le të shërbejë ky kontribut si amanet i madh për të gjithë ne sot, që me vendosmëri, përkushtim dhe qartësi strategjike, të vazhdojmë...

Lajmet e fundit