Tirana
broken clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
3.6kmh
75 %
Enj
30 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

korenti

E zuri korenti në ballkonin e banesës, humb jetën gruaja në Tiranë

Një ngjarje e rënde ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Paraprakisht mësohet se shtetasja me iniciale L. M., 52 vjeçe, në tarracën e...

“Roan vëllai pse na le”, shoku i thur poezi 15 vjeçarit që vdiq nga korenti në lavazho

Roan Nuhu ka ndërruar jetë mesditën e djeshme në Dimal, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në lavazhin e makinave ku punonte....

Del FOTO, kjo është drejtoresha e shkollës në Durrës që humbi jetën nga korenti në dush (Mesazhet prekëse të kolegëve)

Kjo është drejtoresha e shkollës 9-vjeçare Rrubjekë, Ornela Gjeçi e cila humbi jetën sot pasi e zuri korrenti në dush. 45 vjeçarja ishte drejtoreshë...

Tronditet Puka: Nënën dhe dy vajzat i zë korenti, ndërrojnë jetë brenda në shtëpi (EMRAT)

Një ngjarje tragjike raportohet në këto momente në Pukë, në zonën e Fushë Arrëzit, shkruan newsbomb.al. Mësohet se nëna dhe dy vajzat e saj...

E zë korenti, vdes gruaja në Durrës (EMRI)

Një 50 vjeçare nga Durrësi ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me korentin. Burime nga policia bëjnë me...

Peshkatari ra në kontakt me korentin dhe ndërroi jetë, policia jep DETAJET

Foto ilustruese Një 32-vjeçar humbi jetën në Lezhë, teksa po peshkonte dhe ra në kontakt me energjinë elektrike. Burime nga policia bëjnë me dije...

Lajmet e fundit