Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

korce

E rëndë në Korçë, familjarët gjejnë të varur 31-vjeçaren

Shtetasja 31-vjeçare me inicialet E.A është gjetur e pajetë këtë të premte në Korçë, nga familjarët e saj. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur...

“Më ka humbur burri”, 22-vjeçarja shkon e alarmuar në Policinë e Korçës

Një 29-vjeçar nga Korça është zhdukur pa lënë gjurmë nga banesa dhe nuk është kthyer më. Ka qenë bashkëshorja e tij, shtetasja A.H,që ka bërë...

VIDEO/ Mot i keq në Korçë, reshjet e dendura të shiut përmbytin rrugët e “Parisit të vogël”

Prej dy ditësh moti i keq ka pushtuar vendin tonë. Disa prej qyteteve kanë hasur probleme si pasojë e reshjeve të dendura të shiut,...

Sherr për tokën, 70-vjeçari në Korçë godet me thikë një person

Një sherr është shënuar ditën e sotme në Korçë, ku ka mbetur i plagosur me thikë një 45-vjeçar. Bëhet me dije se sherri ka nisur...

Përplasi për vdekje të moshuarin në Korçë, arrestohet 28-vjeçarja (EMRAT)

Policia ka arrestuar 28-vjeçaren Olta Meta, e cila përplasi për vdekje me makinë 79-vjeçarin Muhamet Allisha në Korçë. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme...

Vodhën dhe morën peng emigrantët kundrejt 10 mijë eurove, arrestohen tre të rinj në Korçë

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi kanë transportuar 23 emigrantë të paligjshëm. Veprat e tyre nuk mbarojnë me kaq, ata...

E rëndë në Korçë, 40-vjeçarja tenton vetëvrasjen me ilaçe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në Korçë, ku një grua ka tentuar vetëvrasjen. Mësohet se 40-vjeçarja të cilës nuk...

Gjendet i mbytur një person në Korçë, kishte ikur nga shtëpia një javë më parë (EMRI)

Një person është gjetur i pajetë në një rezervuar pranë Korçës këtë të mërkurë. Sipas informacioneve paraprake, 67-vjeçari Niko Ngjela është gjetur i vdekur në...

Aksident me vdekje në aksin nacional Korçë-Pogradec

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të martë në aksin nacional Korçë-Pogradec. Mësohet se ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në segmentin Korçë-Pogradec, pranë fshatiti...

Makina del nga rruga në aksin “Korçë-Pogradec”, plagosen tre persona

Një aksident i rëndë është shënuar mesditën e sotme në aksin rrugor “Korçë-Pogradec”, pranë fshatit Veliternë. Bëhet me dije se shtetasi R. H., 34 vjeç,...

Lajmet e fundit