Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

kontrolli i pasurise

Kontrolli i pasurisë “troket” te biznesmeni miliarder, Behgjet Pacolli: E mirëpres, i pastër si loti

Biznesmeni miliarder dhe njëherësh kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli i ka rënë shorti i Agjencisë Kundër Korrupsionit për kontrollim të pasurisë. Pacolli me anë të...

Lajmet e fundit