Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

komuna e parisit

Përplasje me armë te “Komuna e Parisit” në Tiranë, një i plagosur

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë, në zonën e quajtur “kryqëzimi i Komunës së Parisit”....

Shpërthim pranë një biznesi te Komuna e Parisit, pak metra larg një karburanti

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të natës së mbrëmshme në Tiranë. Një shpërthim ka ndodhur në zonën e Komunës...

Atentat nga “BMW” e zezë te Komuna e Parisit, foto nga vendngjarja

Atentat nga “BMW” e zezë te Komuna e Parisit dje në Tiranë. Kjo është fotoja nga vendngjarja, ku duket lokali pranë një qendre tregtare...

Atentat nga “BMW” e zezë te Komuna e Parisit, zbulohet identiteti i të plagosurit

Disa të shtëna me armë u raportuan sot pranë një qendre tregtare te Komuna e Parisit në Tiranë por sipas njoftimit të deritanishëm të...

Të shtëna me armë te Komuna e Parisit në Tiranë

Foto nga vendngjarja

Aksident te Komuna e Parisit, “X5” përplaset me “Golf”-in

Një aksident automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë pranë Komunës së Parisit në Tiranë. Dy mjete, një “BMW X5” dhe një...

Rezulton fals alarmi për bombë në qendrën tregtare në Tiranë

Një alarm për bombë është dhënë mbrëmjen e sotme në një qendër tregtare në Tiranë. Qendra ndodhet në zonën e Komunës së Parisit dhe...

Lajmet e fundit