Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

komuna e parisit

Aksident me vdekje në Tiranë, makina përplas 70 vjeçarin te “Komuna e Parisit”

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme te "Komuna e Parisit" në Tiranë, ku një 70 vjeçar është përplasur për vdekje nga...

67 vjeçari ndërron jetë në mes të rrugës te Komuna e Parisit, Policia: Dyshohet se vuante nga tensioni

Një burrë ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si "Komuna e Parisit". Ai ka qenë duke ecur në...

Parukeria te “Komuna e Parisit” bazë për shpërndarjen e hashashit, Policia arreston pronaren dhe shpall në kërkim bashkëpunëtorin

Pronarja e një parukerie në Tiranë është arrestuar në kushtet e flagrancës nga blutë e kryeqytetit, ndërsa bashkëpunëtori i saj është shpallur në kërkim,...

E reja tenton të hidhet nga pallati te “Komuna e Parisit”, policia drejt vendngjarjes

Një 26-vjeçare ka tentuar të hidhet nga banesa e saj në zonën e "Komunës së Parisit", mbrëmjen e sotme në Tiranë. Policia ka mbërritur tashmë...

Aksident te Komuna e Parisit, makina kthehet përmbys në mes të rrugës

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme te Komuna e Parisit, ku një automjet është kthyer përmbys në mes të rrugës. Në automjet ishte vetëm shoferi,...

Autoritetet DËSHTOJNË të provojnë akuzën, lirohen dajë dhe nip: Nuk ka prova se e ekzekutuan ata Hekuran Billën te “Komuna e Parisit”

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, dajë dhe nip që akuzoheshin nga Policia dhe Prokuroria e Tiranës si autorë të vrasjes së Hekuran Billës, janë...

Shpërthen bombula e gazit, merr flakë një apartament te Komuna e Parisit (FOTO)

Një apartament ka marrë flakë mesditën e sotme në zonën e Komunës së Parisit. Siç shihet nga pamjet, flakët kanë përfshirë një apartament në...

Shpërthimi me tritol i “Range Rover” te Komuna e Parisit, zbulohen 4 kallëzimet ndaj ish-noteres Rezarta Koçi

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, tek Komuna e Parisit, ku u shpërthye me...

I hodhën në erë “Range Roverin” te Komuna e Parisit, kush është noterja Rezarta Koçi, dikur asistente e Eduard Halimit

Një mjet tip "Range Rover" shpërtheu dje në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Mjeti me targa AA 199 YS ishte i parkuar...

SHPËRTHIMI te Komuna e Parisit/ “Range Rover-i” hidhet në erë me TRITOL, makina ishte parkuar poshtë një pallati (FOTO)

Një “Range Rover” ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në zonën eKomunës së Parisit. Mësohet se mjetit me targa AA 199 YS ka qenë i parkuar...

Lajmet e fundit