Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

kompleksi partizani

Foli për ish-kompleksin Partizani, Jamarbër Malltezi paralajmëron Klodiana Lalën me padi për shpifje

Gazetarja e njohur Klodiana Lala ka komentuar mbrëmjen e djeshme hetimet e SPAK për privatizimin të ish-kompleksit Partizanit. Ajo e cilësoi privatizimin e ish-kompleksit Partizanit...

Nuk pranoi të firmoste aferën që po heton sot SPAK, Ish-gjenerali përballet me dhëndrin e Berishës dhe tregon si e liruan nga detyra (E...

Në diskutimet për procedurën e ndjekur për privatizimin e ish-kompleksit “Partizani” dhe hetimin e nisur nga SPAK për këtë çështje, ka ndërhyrë në emision...

Ish-kryeministri Sali Berisha do të merret në pyetje nga SPAK

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha do të thirret në SPAK javën e ardhshme. Burime për media bëjnë me dije se ish-kryeministri Berisha do të...

Balla dorëzoi prova të reja në SPAK për çështjen “Partizani”, Malltezi i bën thirrje: Nëse ke fakte, silli në gjykatë që të shpëtosh nga...

Abi  Malltezi, dhëndri i  ish-kryeministrit Sali Berisha, i është përgjigjur  Taulant Ballës pas dorëzimit të provave të reja në SPAK në lidhje me privatizimin...

Balla përfundon dëshminë në SPAK për çështjen “Partizani”: SPAK ka ecur para me hetimet

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka përfunduar dëshminë e tij në SPAK në lidhje me çështjen e privatizimit të kompleksit...

Balla tregon DOSJEN që ka çuar PERSONALISHT në SPAK kundër Berishës: S’ka dyshim që ka vepra penale aty!

Kreu i Gurpit Parlamentar të Partisë Socialiste thotë se ka dorëzuar personalisht dy dosje ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, dhe disa vite më pas SPAK...

Jamarbër Malltezi akuzon qeverinë për tokat në Hamallaj, i kthehet ashpër Erion Braçe: Ty dhe sojin tënd nuk do t’ju fal! Pse do që...

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka akuzuar qeverinë se po jep tokat turistike në...

Jamarbër Malltezi i përgjigjet Ben Blushit për Kompleksin “Partizani”: Të kam hedhur në gjyq për shpifje, kemi marrë tokat që na takonin denbabaden

Dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, Jamarbër Malltezi i përgjigjet Ben Blushit për një emision investigativ për pronësinë e Kompleksit “Partizani”. Ai thotë se ato...

Lajmet e fundit