Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

kokaine

Goditet grupi kriminal në Londër, tre shqiptarë të arrestuar dhe 225 mijë paund kokainë e gjetur (EMRAT)

Policia ka shkatërruar një grup të trafikimit të drogës në Angli ku janë arrestuar tetë persona mes tyre dhe shqiptarë. Në kuadër të një operacioni...

Gazetari Artan Hoxha flet me shifra: 30-40 mijë për gjysmë doze kokainë

Artan Hoxha, duke folur për operacioni  “Tempulli”  tha se Shqipëria, pa bërë zhurmë ka krijuar një treg të brendshëm pak nga pak. Mirpëo, sipas tij,...

U kap duke marrë 33 kg kokainë në port, pranga shqiptarit në Hollandë

Një 36-vjeçar me origjinë shqiptare është dënuar me dy vite burgim në Middelburg të Hollandës pasi u kap në flagrancë duke transportuar kokainë. Shqiptari u...

Një nga kokat e “Kartelit Ballkanik”, kapet shqiptari në Spanjë

Policia ka arrestuar në Spanjë një shtetas shqiptar i cili njihet si një nga kokat e “Kartelit Ballkanik” të drogës. Sipas medieve të huaja, shqiptari...

16 shqiptarë të arrestuar, familjet Lusha dhe Goseni kontrollonin drogën në Itali

Policia ka arrestuar këtë të mërkurë 24 persona në Milano për trafikimi droge, prostitucion dhe grabitje. 16 prej tyre ishin shqiptarë, ndërsa 2 ishin...

“Koka” e grupit që trafikonte kokainë në Athinë, arrestohet shqiptari i shumëkërkuar

Ka rënë në prangat e policisë shqiptari i shumëkërkuar për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë Gentian Abazi. Shqiptari...

VIDEO/ Policia zbulon “bukët” e hashashit dhe kokainës në dyshemenë e fouristradës: Do trafikoheshin në Greqi

Një sasi e madhe prej 30 kg kanabis dhe 500 gr kokainë është zbuluar dhe sekuestruar nga Policia e Fierit, në bashkëpunim me Prokurorinë....

Operacioni te “Kodra e Diellit”: Banorët e lagjes u ankuan për trafikun e makinave, Policia zbuloi rrjetin e kokainës (E PLOTË-EMRAT)

Një operacion i gjerë me të paktën tetë shtetas të arrestuar është organizuar dhe finalizuar nga Policia e Shtetit në zonën e "Kodrës së...

Europol godet kartelin e drogës nga Brazili në Evropë, sekuestrohen 2.7 ton drogë

Europol ka goditur një bandë të trafikimit të drogës nga Amerika Latine në Evropë. Nga ky operacion u sekuestruan 2.7 ton kokainë dhe rreth...

Gazetari bën deklaratën shokuese: Barack Obama pinte kokainë dhe bënte s*ks me burra para se të zgjidhej president

Ish-gazetari i Fox News, Tucker Carlson ka bërë një deklaratë shokuese për ish-presidentin amerikan Barack Obama. Zëdhënësi i Donald Trump ka akuzuar Obamën në...

Lajmet e fundit