Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

kodra e diellit

Operacioni te “Kodra e Diellit”: Banorët e lagjes u ankuan për trafikun e makinave, Policia zbuloi rrjetin e kokainës (E PLOTË-EMRAT)

Një operacion i gjerë me të paktën tetë shtetas të arrestuar është organizuar dhe finalizuar nga Policia e Shtetit në zonën e "Kodrës së...

Nuk iu bind Policisë për të ndaluar, laçiani lë mjetin dhe armën te Kodra e Diellit dhe ia mbath

Një 27-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës pasi nuk iu bind urdhërit të efektivëve si dhe hodhi në tokë një armë...

30,000 euro për kilogram, Antidroga ndalon të rinjtë te “Kodra e Diellit” dhe u kap çantën me kokainë (PAMJET-EMRAT)

Pesë të rinj nga Tirana dhe Saranda janë ndaluar nga shërbimet policore në kryeqytet, pasi me vete kishin një sasi të madhe kokaine. Ata...

“Flauti në Perëndim”/ “Art Hotel Arka” në Kodrën e Diellit nis punën me një koncert me muzikë klasike

Të enjten, me datë 13 Prill ka nisur kalendari artistik i Art Hotel Arka, duke shënjuar kështu hapjen e këtij hoteli në Rezidencën Kodra...

Publikohen pamjet: Momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113 mijë eurot nga biznesmeni i ndërtimit

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar mbrëmjen e sotme pamjet e kameras së sigurisë brenda një lokali te "Kodra e Diellit" në Tiranë, në të...

Shefi RENEAS flet pas arrestimit: Paratë i kam të justifikuara, nuk jam pjesë e asnjë grupi kriminal! Thirret në polici dhe miku biznesmen

Altin Morina mohon të jetë pjesë e ndonjë grupi kriminal dhe thotë se paratë me të cilat është arrestuar dje në makinë, i ka...

Ekzekutimi te Kodra e Diellit, gazetari: Skerdilajd Sanaj u vra 20 metra larg shtëpisë së Veliajt dhe Metës! Po shkarkonte valixhet e dasmës

Gazetari Artan Hoxha ka treguar këtë të mërkurë detaje nga vrasja e ndodhur pak ditë më parë në zonën rezidenciale të Kodrës së Diellit,...

U ekzekutua tek “Kodra e Diellit”, detaje të reja nga vrasja e Briken Sanaj: Dyshohet se autorët kanë ngatërruar objektiv, ja si arritën të...

Detaje të reja kanë dalë lidhur me atentatin e ndodhur mbrëmjen e së dielës tek “Kodra e Diellit” ku i vdekur mbeti 39-vjeçari, Briken...

Ky është 39-vjeçari që u ekzekutua te “Kodra e Diellit”, shkak dyshohet hakmarrja

Personi që shihni në foto është Briken Sanaj, 39 vjeçari të cilit iu bë atentat mbrëmjen e djeshme në kryeqytetet, në zonën e “Kodrës...

Të shtëna me armë zjarri tek “Kodra e Diellit”, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur te “Kodra e Diellit”....

Lajmet e fundit